Świetny występ reprezentacji narodowej Czech - klęska drużyny narodowej Polski w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Świetny występ reprezentacji narodowej Czech - klęska drużyny narodowej Polski w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Fenomenalny pojedynek reprezentacji Czech - porażka drużyny Polski w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegły mundial w wykonaniu piłkarskiej polskiej reprezentacji nie był zbytnio udany. Oczywiście polscy gracze dali radę wywalczyć awans do pucharowej fazy, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy kibice z Polski zgodnie uważali, że zmiana na pozycji selekcjonera jest konieczna. Między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem kadry narodowej Polski, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była reprezentacja narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by zwyciężyć.

Humory w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były świetne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach meczu narodowy zespół Czech bowiem zdołała zdobyć dwie bramki. Zarówno dla zawodników, jak i fanów zgromadzonych na stadionie w Pradze było to ogromne zaskoczenie. Od samego początku spotkania zawodnicy zespołu Czech prezentowali się znacznie lepiej od polskich piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie się to odmieni. W drugiej odsłonie tego meczu reprezentacja Polski wyglądała nieco lepiej, jednak to gracze z Czech zdobyli bramkę numer 3. Jan Kuchta był strzelcem gola numer 3 w 64. minucie spotkania. Piłkarze drużyny Polski udało im się strzelić jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy mieć na uwadze to, iż ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był tragiczny. Na pewno nie tak debiut w naszej reprezentacji wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Santos. Reprezentacja piłkarska Polski będzie się mierzyć z narodową drużyną Albanii w drugim meczu eliminacyjnych zmagań. W tym starciu reprezentacja piłkarska Polski musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy